Sponsorlu Bağlantı
android oyunları
Cep Android İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 27-01-2017, 10:40
Brutal Age: Horde Invasion Android Yeni çağ Oyunu Full Apk indir
Android Brutal Age: Horde Invasion Apk indir
Oyun Bilgisi: Yepyeni bir çağın eşiğinde sizlere oldukça Heyecanlı bir strateji kurgusu yazılacak olan muhteşem bir oyun ile başbaşa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Tasarım kalitesi göze çarpan unsurları uygulamanın savaşan grafikleri ile gerçekten uğraşılmış olduğu ve kaliteli bir uygulama ile başbaşa kaldığımızı görebiliriz.
Ses Kalitesi: Savaş ve strateji kuruluşunun üst düzeyde olduğu ses niteliklerine sahip süper bir uygulamaya sizlerde hemen sahip olun.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2017, 10:29
Android Osmanlı Savaşları Oyunu Full Apk
Osmanlı Savaşları Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Osmanlı İmparatorluğu'nun Savaş unsurlarının görse nitelikleri resmi edilerek oluşturulmuş olan bu güzel uygulamayı Sizlerde eğlenceli bir strateji uygulaması olarak sahip olabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Strateji oyun kurgusunun oldukça üst düzey bir şekilde tasarlanmış olan ceddimiz Osmanlı İmparatorluğu'nun grafiklerinin bizzat yansıtılmış olduğu oldukça güzel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.
Ses Kalitesi: Savaş ve strateji kurgusunun oldukça üst düzey bir şekilde ses efekleri düzeninde hazırlanmış olan Osmanlı İmparatorluğu savaş ve strateji oyunu Sizler de eşlik edin.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 14-11-2015, 22:08
Savaş Aş - Modern Dünya Dövüşü Android Apk indir
Savaş Aş Android Modern Dünya Dövüşü Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Modern çağın yeni savaş usullerinin kurgulanarak stratejik bir Android oyun haline getirildi benzersiz bir platform ile karşınızdayız. Sizler de yeni nesil çocukları olarak bu yeni dünya düzeni karşı savaşan yılmaz bir nefer olun.
Grafik Kalitesi: Stratejik unsurların yeni modern savaş kültürü ile beraber gerçeğe yakın grafik tasarımlar ile sunulmuş bir savaş oyunu.
Ses Kalitesi: Savaş ses desteği yerinde kullanıcıya bu mücadeleyi tam olarak yansıtabilmiş gerçek bir strateji oyunu.
Android Sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 24-10-2015, 01:25
Clash of Kings Süper Android Mitolojik Strateji Oyunu Apk indir
Clash of Kings Son Güncelleme Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Süper strateji kurgusu altında gerçekçi bir savaş hikayesine tanık olmak için hemen aşağıdaki uygulamayı cihazlarınıza indirin.
Grafik Kalitesi: Savaş ve strateji temalı süper bir süper bir krallık savaşları oyunu ile gerçek grafik tasarımlara sahip.
Ses Kalitesi: Savaş ses desteği yerinde uygun bir şekilde düzenlenmiş süper bir strateji oyununa hazır olun.
Android Sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 23-10-2015, 14:49
Siegefall Süper Gameloft Strateji Oyunu Apk indir
Siegefall Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Gameloft firmasının yeni strateji oyunu Siegefall ile gerçek bir maceraya adım atacaksınız. Oyunda kahramanı geliştirerek istediğiniz gibi yönlendirebilir ve karşı tarafın kalesini düşürene kadar bir çok bölümde bu maceraya sahip olabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Mitolojik savaş grafikleri ile tasarlanmış özenle grafiklendirilen savaşçılar ve savunma güçleri ile gerçekten muhteşem bir kurguya sahip süper strateji oyunu.
Ses Kalitesi: Siegefall savaş ses desteği yerinde uygun bir şekilde düzenlenmiş süper bir maceraya hazır olun.
Android Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-10-2015, 15:20
Boom Beach Süper Android Strateji Oyunu Full Apk indir
Boom Beach Son Güncelleme Apk indir
Oyun Bilgisi: Plaj sahalarında kurulan askeri üsleriniz ile açık çıkarma deniz savaşlarında boy göstermeye hazırmısınız ? Benzersiz kurgusu ve savaş strateji olanakları ile gerçekten muazzam bir strateji oyunu.
Grafik Kalitesi: Renkli deniz aşırı grafikleri ile tam bir savaş grafiklerine sahip bu süper oyunu kesinlikle denemelisiniz.
Ses Kalitesi: Savaş ses efektleri altında gerçekten süper bir deniz aşırı mücadeleye hemen adım atın.
Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 20-10-2015, 01:07
Clash of Clans Android Popüler Strateji Oyunu Apk indir
Clash of Clans Android Son Güncelleme Apk indir
Oyun Bilgisi: En çok indirilen android strateji oyunları arasında kendine yer bulan enfes bir oyun ile daha karşınızdayız. Oyunda barbar, okçu, dev, gibi bir çok savaşçıdan tutan top, sihirbaz kulesi, okçu kulesi, gibi savunma unsurları da bulunmaktadır. Doğru strateji galibiyeti getireceğini unutmayın.
Grafik Kalitesi: Mitolojik savaş grafikleri ile tasarlanmış özenle grafiklendirilen savaşçılar ve savunma güçleri ile gerçekten muhteşem bir kurguya sahip süper strateji oyunu.
Ses Kalitesi: Savaş ses efektleri altında dünyada bir çok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş fenomen aynı zamanda gerçekten süper bir mücadele ortak olmaya hazır mısınız?
Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 3