Sponsorlu Bağlantı
android oyunları
Cep Android İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 27-05-2017, 00:59
En Güzel Ramazan Yemekleri Uygulaması Hemen indir
Android Ramazan Yemekleri 2017 Hemen indir
11 ayın sultanı Ramazan'ın gelmesiyle beraber yemek düzenimizi kifayetli bir şekilde sağlamamız da büyük önem taşımaktadır. Dini görevlerimizi yerimize getirirken en önemli unsurlardan birisi de Şüphesiz ki sağlık kontrolünün tam olarak ele almamız gerekmektedir. Insanı görevlerimizden yaratana karşı büyük bir sorumluluğumuz bu emanet aldığımız sağlığı en iyi şekilde kontrol etme unsurunun insani olarak taşımaktayız. Sizlere bu konuda yardımcı olabilecek sağlık açısından sizlere Yardımcı olacağını düşündüğünüz oldukça güzel bir uygulamayla Ramazan yemeklerinin çeşitlerini dilediğinizce kullanma şansını yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 14:12
Android Atatürk Digital Saat Uygulaması Hemen indir
Atatürk Digital Saat Uygulaması Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Android dünyasının cep telefonlarında en çok kullanıldığı görülen Atatürkçü bir tasarıma sahip dijital saat uygulaması ile sizlere de cihazlarınızı olandır Mustafa Kemal Atatürk'ün görünümleriyle daha bi güzelleştirme şansını yakalayabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Tasarım özellikleri itibariyle oldukça beğenilere kullanılan ve ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün grafiklerini cihazlarında görmek isteyen kişiler için saatlerine uygulayabilecekleri oldukça üst düzey bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2017, 16:19
Network Master - Speed Test Android Yeni Telefon Hızlandırma Uygulaması Hemen indir
Android Network Master - Speed Test Apk indir
Uygulama Bilgisi: Cihazınızın son günlerinde performansından şikayetçi iseniz bu konuda size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz cihazınızı hızlandırma arka planındaki gereksiz çalışan uygulamaları kapatma ve daha birçok iyileştirme işlemini kendi başına gerçekleştirebilecek Süper bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz.
Grafik Kalitesi: Kullanım özellikleri kullanıcıların oldukça beğenebileceğini düşündüğümüz şekillerde tasarlanmış olup sizlere büyük oranda bir kullanım keyfi yaşatacak ondan kuşkunuz olmasın.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2017, 12:06
Power Clean Optimum Mobil Temizlik Uygulaması Full Apk indir
Power Clean Optimum Android Temizleme Uygulaması Full Apk indir
Cihazlarımızın en hızlı şekilde kullanım örneğini yaşamak istiyorsanız Power Clean Optimum isimli Android cep telefonu temizleme uygulamasını cihazınıza yükleyerek ciddi anlamda bir cep telefonu performansı gelişimi gözlem yiyebileceğiniz cihazınızı daha sağlıklı bir şekilde kullanma örneklerini yaşayabileceğiniz bu uygulamayı sizlerin de tercih etmesini şiddetle tavsiye ediyoruz. Android dünyasının böylesi güzel bir uygulamayı cep telefonlarında kullanarak sizlere büyük bir hizmet olanağı sağlayan bu özellikteki uygulamayı sizler de kesinlikle kullanmalısınız. Android dünyasının bu sevilen uygulamasını cep telefonlarınıza yükleyerek oldukça güzel bir adım atmayı cihazınız için kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2017, 10:03
SuperVPN Free VPN Client Android Yasaklı Sitelere Giriş VPN uygulaması Full Apk indir
Android SuperVPN Free VPN Full Apk indir
Son dönemlerde internet üzerinde getirilen yasaklara istinaden oluşturulmuş olan oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. İnternete daha sınırsız bir şekilde kullanabilmek istiyorsanız hiçbir kısıtlamaya uğramadan sizlere elverişli güvenli bir internet kullanım olanağı sunacak olan güzel bir uygulama ile başbaşa bırakmak isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlere de cep telefonlarımızda görmek istiyorsanız aşağıdaki dosyayı cihazlarınıza indirerek internet ağı üzerinde istediğini siteye İstediğiniz şekilde ve İstediğiniz zaman da girebilme olanağını kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-03-2016, 22:36
En iyi Android Telefon Hızlandırma Uygulamaları Full Apk indir
Telefonumu Nasıl Hızlandıra bilirim ? En Güzel Cihaz Performans Artırma Uygulamaları Full Apk indir
Cihazlarınızdaki performans düşüklüğünü önlemek için yaratılmış olan Clean Master dan tutun daha birçok ismini altın harflerle yazdırmış uygulama tasarımcıları tarafından Dizayn edilmiş cihaz hızlandırma ve batarya uygulamaları ile Sizlerin de artık cihazınızın Android yazılıma sahip olmasının yeterli bulunduğu bu sayfadaki uygulamalar ile daha sağlam bir performans ve daha güçlü bir batarya süresine sahip olabileceksiniz. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi sitemiz yöneticileri tarafından detaylı bir şekilde araştırılmış olan bu muhteşem uygulama arşivi ile cihazınızı hızlandırma ve batarya süresini arttırıp cihaz performansını artırın..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2015, 18:14
GO Klavye - Emoji Android Süper Klavye Uygulaması Apk indir
GO Klavye - Emoji Android Duygusal ifadeler Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Cihazınızın bir süredir kullanmış olduğunuz klavye grafik tasarımdan sıkıldınız mı ? Size bu konuda bir çok renk ve tasarımda seçme olanağı sağlayan Go Klavye uygulaması incelemelisiniz.
Grafik Kalitesi: Süper bir arayüz ve bir çok klavye tema tasarımları ile kullanıcıdan tam not almış bir uygulama.
Ses Kalitesi: Uygulama standart uyarı ses desteği içermektedir.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 23-10-2015, 14:32
AntiVirus Free : Android Virüs Koruması Full Apk indir
AntiVirus Free : Virüs Koruması Güncel Antivirüs Uygulaması Apk indir
Uygulama Bilgisi: Android cihazlarınızın güvenlik seviyesinin korumak için zararlı bir çok yazılımdan muhakak kaçmamız yada tedbir almamız gerekiyor. Bunun içinde süphesiz sizin için yararlı olabilecek bir uygulama ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Kullanım kolaylığı sağlayan tema ve grafiklere sahip Cihaz güvenlik sitemi denetleyici antivirüs uygulaması.
Ses Kalitesi: Uygulama standart uyarı ses desteği içermektedir.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-10-2015, 23:54
Battery Doctor Android Pil Koruyucu Full Apk indir
Battery Doctor Son Güncelleme Apk indir
Uygulama Bilgisi: Bir çok mobil kullanıcı gibi sizde batarya sorunu çekiyor musunuz? Size bu konuda yardımcı olabilecek süper bir uygulama ile karşınızdayız. Anlık batarya performans durumları hakkında iyileştirmeler yapan süper bir uygulama ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Kolay kullanım sağlayan açık ve net bir arayüze sahip bir uygulama olarak göze çarpan süper bir cihaz iyileştirme aracı olarak görebiliriz.
Ses Kalitesi: Uygulama standart uyarı ses desteği içermektedir.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-10-2015, 14:23
Clean Master Süper Android Cihaz iyileştirme Uygulaması Apk indir
Clean Master Son Sürüm Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Uygulama dünyada bir çok kişi tarafında kullanılmakta olup en iyi android cihaz performans iyileştiriciler arasında diyebiliriz. Uygulama geri plandaki bir çok dosyayı gereksiz yere çalıştırmaz ve kesinlikle cihazlarınıza belirgin batarya ve performans hızı artışı yapacaktır.
Grafik Kalitesi: Kategorisinde en iyisi olarak göze çarpan net ve açık bir arayüze sahip bu uygulamaya kesinlikle sahip olmalısınız.
Ses Kalitesi: Uygulama standart uyarı ses desteği içermektedir.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0