Sponsorlu Bağlantı
android oyunları
Cep Android İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 24-12-2016, 18:58
Kategori: Eğlence / Eğitim
Android Benim için Boyama Kitabı Uygulaması Full Apk indir
Benim için Boyama Kitabı Uygulaması Android Apk indir
Çocuklarınızın görsel gelişimi için güzel bir tasarıma sahip boyama Kitabı uygulamasına sizler de duyarlı ebeveynler olarak sahip olmak istiyorsanız ve çocuklarınızın gelişimi için ve boş zamanlarında kullanabilecekleri en güzel ve en eğlenceli boyama kitabı uygulamasıyla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Gerçekten boş zamanlarını en güzel şekillerde değerlendirebileceğiniz düşündüğümüz bir uygulama olarak kullanabileceğiniz Android yazılıma sahip olan bu uygulamaya kesinlikle sahip olabilir ve cihazlarınızda kullanarak çocuklarınıza cep telefonlarınız ile olsada muazzam çizim örneklerini yaşatma şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 19-05-2016, 10:49
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Namaz Öğreniyorum Uygulaması Full Apk indir
Namaz Öğreniyorum Android Apk indir
En önemli dini görevlerimizi yerine getirerek Allah'a inancımızı tam olarak gösterebileceğimiz namaz görevini en güzel şekilde yerine getirebilmek adına bu görevi sizlere detaylı bir şekilde anlatacak muhteşem bir dini eğitim uygulaması ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Açık ve net bir arayüze sahip olan bu muhteşem uygulamada sizlerde vakit namazlarının en güzel şekillerde yerine getirebilir ben bu kutsal görev en güzel şekilde icra edebilirsiniz. Muhteşem uygulamayla beraber açık ve net bir arayüze sahip olan uygulamada Sizler de en güzel dini eğitimi alabilmek adına aşağıdaki dosyayı cihazlarınıza indirin.

Devamı
  • Yorumlar: 8
Tarih: 20-10-2015, 16:38
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Duolingo'yla Bedava İngilizce Eğitim Uygulaması Apk indir
Duolingo'yla Bedava İngilizce Popüler ingilizce Eğitim Uygulaması Hemen indir
Oyun Bilgisi: Günümüzde bir çok iş yeri için artık bir öncelikte yabancı dil ve çoğunlukla ingilizce eğitim seviyesi olarak görülmekte. mobil ortamlarda size eğlendirerek ingilizce öğretmeyi amaç edinmiş enfes bir uygulama ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Uygulama da bir çok ders detaylı bir grafik tasarıma sahip olduğu gibi gerçekten güzel bir eğitim uygulaması diyebiliriz.
Ses Kalitesi: Uygulama da ses desteği ingilizce eğitim derslerinde bizzat olarak sağlandığı görülmektedir.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0