Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 7-06-2017, 18:38
Android Edjing Pro Müzik Dj Mikser Uygulaması Full Apk indir
Edjing Pro Müzik Dj Mikser Tam Sürüm indir
Android yazılıma sahip cep telefonları için üretilmiş olan müzik uygulamalarından birisi ile sizlerin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulama sayesinde sizlerde istediğiniz şekillerde DJ mikser aracı ile tam ve üzgün olarak dinleyebileceğiniz kendinizin yaratabileceği müzikler oluşturabilirsiniz. Uygulamanın grafik tasarımları birçok kullanıcı tarafından beğenilerek karşılanmış ve kullanıcı kontrolleri üst düzey bir şekilde tasarlanmış olduğunu yorumlarda yine görebilmekteyiz. Grafik tasarımları ve ses nitelikleri kaliteli olarak düzenlenmiş bu uygulamayı cep telefonlarınızı aşağıdaki dosya aracılığıyla indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-06-2016, 12:38
Android Doremi - ücretsiz müzik çalar uygulaması indir
Doremi - ücretsiz müzik çalar programı Apk indir
Türk mobil Mühendisler tarafından üretilmiş süper bir Android müzik çalar uygulaması ile sizlere bu sayfada hizmet vermek istiyoruz. Bu güzel Android uygulamanın ismi doremi ücretsiz müzik çalar olarak karşınıza çıkıyor. Kendisini oldukça kuvvetli bir şekilde tasarlanmış olan müzik oynatıcı listesi ve arayüzüyle kullanıcıdan oldukça en güzel yorumlar daha yeni kullanım keyfini bizzat olarak tespit edebiliyoruz. Profesyonel bir müzik çalara göre oldukça elverişli olan bu uygulamada sizlere de ücretsiz olarak müzik keyfinin yaşama imkânına sahip olabileceğiniz gibi uygulama dahilinde herhangi bir ek ücretlendirme durumu yaşamını söz konusu değildir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2016, 11:57
En Güzel Orjinal Galaxy S7 Edge Ringtones (Zil Sesleri) indir
Galaxy S7 Edge Zil Sesleri indir Süper Arşiv
Android modeller arasında en üst düzeyde ve en çok kişiye hitap etmeyi başarmış olan Samsung firmasının en son üyesi Galaxy S7 EDGE cihazının muhteşem zil sesi arşivine hoşgeldiniz. Son model zil sesleri ile Sizler de artık Android dünyasının en Güzide cihazlarının zil seslerini kendi kullanmış olduğunuz cep telefonlarınıza uyarlama şansına sahip olacaksınız. Telefonun üzerindeki hafızada çok az bir yer kaplayan bu son model zil sesine sahip olabilmek için aşağıdaki dosyayı cihazlarınıza indirmeniz yeterli olacaktır.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2016, 19:31
Orjinal Sony Xperia Z5 Zil Sesleri Full Apk indir
Sony Xperia Z5 Zil Sesleri Android Apk indir
Su geçirmeyen modelleri ile isminden oldukça çok söz ettirmiş olan Sony Xperia Android model cihaz serisinin son serisi olan z5 zil sesleri ile muhteşem bir zil sesi arşivine sahip olmak isteyenler bu sayfayı kesinlikle incelemesi gerekiyor. Son model bu muhteşem cihazın sahip olduğu orjinal zil seslerini sizde Android yazılıma sahip cihazlarınızda görmek istiyorsanız aşağıdaki dosyayı cihazlarınızı indirmedi yeterli olacaktır. Bu muhteşem Android yazılımı zil sesleri sitemiz aracılığıyla tamamen ücretsiz olarak sizlere hizmet vermektedir.

Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-03-2016, 19:58
Orjinal Galaxy S7 Zil Sesleri Full Apk indir
Samsung Galaxy S7 Zil Sesleri Full Apk indir
Ülkemizde nisan ayinin başında piyasaya sürülmesi planlanan ve daha şimdiden büyük ilgi sahibi olan Samsung firmasının yeni aile üyesi Galaxy S7 için üretilmiş muhteşem zil sesleri ile karşınızdayız. Bu yeni cihazın sahipleri veya bir alt modellere sahip Android kullanıcıları için bu sayfada sunmakta olduğumuz zil sesleri ile herkes yazarına tıpkı Galaxy S7 gibi görünümü sağlayabilir. Cihazlarınızın modeli ne olursa olsun kolaylıkla zil sesi olarak atayabileceğiniz muhteşem bir android uygulaması olarak görebilirsiniz. Üstelik sitemiz farkıyla tamamıyla ücretsiz olarak satın alabileceğiniz bu uygulamayı hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla indirebilir cep telefonlarınızı Galaxy S7 zil sesleri ile süsleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 3-12-2015, 16:57
Gizmo Müzik indirme ve Dinleme Uygulaması Apk indir
Android Gizmo Müzik indirme Uygulaması Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Siz de sahip olduğunuz Android cihaz ile artık çok kolay bir şekilde popüler olan sanatçıların MP3 ses dosyalarını indirmeye sahip olacaksınız.
Grafik Kalitesi: Kolay kullanım ve grafik tasarımları ile süper bir MP3 müzik indirme programı olarak karşımıza çıkmakta.
Ses Kalitesi: Uygulamanın bünyesinde barındırdığı müzikçalar ile ses iletimi tam olarak sağlanmıştır..
Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 13-11-2015, 21:58
Sing! Karaoke Android Karaoke Uygulaması Full Apk indir
Sing! Karaoke Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: Envanterinde bulunan birçok alt fon müzikler eşliğinde birçok parçayı seslendirme olanağını tanıyan eğlenceli bir karaoke uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.
Grafik Kalitesi: Renkli bir grafik tasarıma sahip olan kullanıcıya tam olarak hitap etmeyi başarmış bir karaoke uygulaması.
Ses Kalitesi: Birçok sevilen şarkının fon müziklerini bünyesinde barındıran süper bir karaoke uygulamasıdır.
Android Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-11-2015, 18:29
Android Orjinal Fenerbahçe Marşları Full Apk indir
Fenerbahçe Marşları Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: 1907 yılında kurulmuş olan efsane takımlarımızdan Fenerbahçe'nin taraftar grubunun yaratmış olduğu ve belirli Beste çalışmaları ile en güzel Fenerbahçe marşlarının bulunduğu bir uygulama ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Fenerbahçe taraftarlar için üretilmiş tezahürat ve marşlarının bulunduğu Süper bir uygulama.
Ses Kalitesi: Tam anlamıyla orjinal Fenerbahçe taraftar grubunun maçlarda seslendirmiş olduğu tezahuratları ve marşları içeren Süper bir uygulama ile karşınızdayız.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-10-2015, 19:31
Android ZEDGE Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları Apk indir
ZEDGE Süper Android Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları indir
Uygulama Bilgisi: Popüler bir kişiselleştirme kategorisine ait olan uygulama ile karşınızdayız. Bu uygulama gerçekten tek kelime ile süper bir alt yapıya sahip android zil sesleri ve duvar kağıtlarını ücretsiz olarak bünyesinde barındırmakta.
Grafik Kalitesi: Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip popüler ve geniş bir arşive sahip zil sesi ve duvar kağıdı uygulaması.
Ses Kalitesi: Bünyesinde bulundurduğu bir çok zil sesi gerçek kalitede bir sesi arşivi deneyimi yaşayacaksınız.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-10-2015, 19:10
En Güzel iPhone 6 Zil Sesleri Full Apk indir
Android için En iyi iPhone 6 Zil Sesleri apk indir
Uygulama Bilgisi: Android cihazlarınızı sizde artık iphone zil sesleri ile süslemeniz oldukça mümkün. Tamamı orjinal iphone zil sesleri ile süslenmiş süper bir android uygulama ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Kolay kullanım ve sade arayüze sahip android zil sesi uygulaması.
Ses Kalitesi: Tamamen orjinal iphone zil seslerinin hakim olduğu süper bir uygulama ile karşınızdayız.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0