Sponsorlu Bağlantı
android oyunları
Cep Android İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 5-07-2016, 12:18
Android 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi Full Apk indir
30 Günlük Zorlu Fitness Görev Uygulaması Apk indir
Vücudundaki yağlardan şikayetçi olan ve planlı bir şekilde spor alışkanlığı edinmek isteyen kişiler için tasarlanmış olan bir android uygulama bu sayfada hizmet vermek istedik. Biliyorsunuz ki spor yapma eğilimini alışkanlık haline getirmek için başlangıç periyodunun önemi büyüktür. Sağlam bir başlangıç yaparak alışkanlık haline getirir ve spor yeteneğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bu konuda size gerçekten yardımcı olabilecek en zorlu şekilde sizlere bu uygulamayı tanıtarak 30 günlük diyet-fitness uygulama periyodu ayarlayarak size fitness alışkanlığını yerleştirecek güzel bir uygulama paylaşımında bulunmak istedik.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 21-04-2016, 15:07
Android Fitness & Vücut Geliştirme Uygulaması Full Apk indir
Fitness & Vücut Geliştirme Android Apk indir
Fitness çalışmalarınızı artık mobil ortamlara taşıyın. Size detaylı bir fitness takip uygulaması olarak bu sayfada tanıtmak istediğimiz ve bir çok android kullanıcı tarafından keyifle kullanılan Fitness & Vücut Geliştirme uygulamasını sunmak istedik. Android uygulamalar arasında en iyi koşu ve fitness takip uygulaması olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı kesinlikle sporseverlerin cep telefonlarına görmesini tavsiye ediyoruz. Akıllı telefonlarda bundan GPS teknolojisini kullanarak yaptığınız günlük koşuları size aldığınız mesafeyi zamana göre yaktığınız kaloriyi en iyi şekilde sunup aynı zamanda koşmuş olduğunuz haritayı birebir göstererek yaptığınız sporun devamlılığını siz kullanıcılara en iyi şekilde yansıtacağını söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 11-11-2015, 13:33
Android 7 Dakika Egzersiz Full Apk indir
7 Dakika Egzersiz Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Gündelik hayatınız içerisinde spora hiç zaman ayıramıyorsanız kısa bir zaman zarfında sizi Zinde bırakacak bir uygulama ile karşınızdayız. Gün içerisinde sadece 7 dakikanı bu uygulamaya ayır ve sağlıklı bir yaşama ilk adımını at.
Grafik Kalitesi: Uygulamada gündelik egzersizler güzel bir şekilde resmedilmiş kullanıcıya tam olarak hitabeti sağlanmıştır.
Ses Kalitesi: Sporun yanısıra eğlenceli ses desteği ile güzel bir egzersiz programı yaşayabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeria
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-10-2015, 16:45
Android Âdet Takvimi - Period Tracker Apk indir
Âdet Takvimi - Period Tracker Anroid Bayan Adet Takip Uygulaması Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Bayanlara özgü adet kanamalarının takibini kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış süper bir sağlık uygulaması. Bu uygulamada gebelik şansına varana kadar bütün metabolizma düzeni incelenmektedir.
Grafik Kalitesi: Açık ve net grafik tasarıma sahip bu sağlık uygulaması ile gerçek bir adet takvimi oluşturabileceksiniz.
Ses Kalitesi: Uygulama standart uyarı ses desteği içermektedir.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0