Sponsorlu Bağlantı
android oyunları
Cep Android İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 27-05-2017, 00:54
En Güzel Android Ramazan 2017 Uygulaması Full Apk indir
Android Ramazan 2017 Uygulaması Hemen indir
11 ayın sultanı ramazan 2017 yılında ülkemize bereket getirmesini dileyerek kapılarımızı sonuna kadar açmış bulunmaktayız. Sizlere bu kutlu ay olan Ramazan'ı Şerif'te yardımcı olabileceğini düşündüğümüz oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. İslam dininin en önemli ay olarak kabul ettiğimiz Ramazan ayında dini görevlerimiz yerimize geçirebilmek adına oruç vakitlerini imsak ve iftar saatlerini ne kadar kaldığına kadar detaylı bir şekilde sizleri bilgilendirmeye imkanı sağlayan oldukça güzel bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Android dünyasının en çok sevilen uygulaması ile beraber sizlerde kesinlikle bu uygulamayı kullanabilir en elverişli dini uygulama ile güzel Android uygulamasını kullanma şansını yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-05-2017, 00:43
Android İmsakiye 2017 Uygulaması Full Apk indir
Android 2017 imsakiye uygulaması Hemen indir
Bulunduğumuz noktadan Ramazan Ayı'na özel imsakiye uygulaması ile 2017 yılının herhangi bir noktaya Özgür saatlerini birebir olarak kullanma şansını yakalayabilirsiniz oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu Kutlu ay için üretilmiş olan oldukça elverişli bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar için kolay biri kullanan örneği gösteren bu muhteşem uygulama sizlere kesinlikle Ramazan ayı boyunca oldukça elverişli bir şekilde dini vecibelerini yerine getirirken kullanım özelliği sağlayacaktır. Android yazılımı sahip olan bir cep telefonu için üretilmiş olan bu güzel uygulamayı Sizler de kesinlikle kaçırmadan hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla imsakiye 2017 isimle uygulamasını cep telefonlarınıza yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 10:05
Android Klavye ve Duygusal ifadelere chrooma keyboard - emoji Full Apk indir
Android Chrooma Keyboard - Emoji Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Cihazlarınızın klavyesindeki sahip oldukları Emotion yani Mesaj yazarken Kullanmış olduğumuz duygusal ifadeler sizin için yeterli değilse size geniş ve detaylı bir Emotion özelliği katacak oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz.
Grafik Kalitesi: Cep telefonlarınızdan mesaj yazarken ileti gönderirken ve daha birçok şekilde klavyeyi kullanırken sizlere geniş detaylı bir Emotion portföyü sunacak olan oldukça güzel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 11
Tarih: 27-10-2015, 00:27
Emoji Keyboard Pro Smiley Kika Android Süper Klavye Uygulaması Apk indir
Emoji Keyboard Pro Smiley Kika Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: Android Cihazlarınıza yeni bir klavye ara yüzü kazandırmaya ne dersiniz? Bu uygulamadan bir çok klavye tasarımı olup dilediğinizce değiştirme imkanımız bulunmaktadır.
Grafik Kalitesi: Gerçek bir klavye tasarımlarına sahip uygulamayla sizlerde yepyeni bir maceraya adım atmaya ne der sizlerde yepyeni bir arayüz kullanmaya ne dersiniz?
Ses Kalitesi: Uygulama cihaz ses düzenini desteklemektedir.
Android Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 13
Tarih: 27-10-2015, 00:02
Android Hava & Radar Uygulaması Full Apk indir
Hava & Radar Apk indir
Uygulama Bilgisi: Hava durumu uygulaması olarak detaylı hava koşullarını bir aya kadar gün ve gün süper bir şekilde sizlere hizmet sunar.
Grafik Kalitesi: Açık ve net grafik tasarıma sahip bu hava rapor uygulaması ile gerçek hava tahmin raporlarını öğrenebilirsiniz.
Ses Kalitesi: Uygulama cihaz ses efektlerini desteklemektedir. Hava durumu uygulaması gereği paylaşımlarda net ses desteği sağlanmıştır.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-10-2015, 01:31
Android Hava Durumu - Weather Full Apk indir
Hava Durumu - Weather Süper Hava Tahmin Raporu Uygulaması Apk indir
Uygulama Bilgisi: Tatil dönemlerinde planlar yaparak belirli eğlencelere çıkıp kafa dağıtmak herkesin hakkı tabi önce hemen bu uygulamayı indirip gidilecek yerin hava koşullarının ayrıntılı raporunu almak da büyük önem taşıyor.
Grafik Kalitesi: Kolay kullanım sağlayan açık ve net bir arayüze sahip bir uygulama olarak göze çarpan süper bir hava durum rapor aracı olarak görebiliriz.
Ses Kalitesi: Uygulama cihaz ses efektlerini desteklemektedir. Hava durumu uygulaması gereği paylaşımlarda net ses desteği sağlanmıştır.
Android Sürüm: Cihaza göre değişir..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-10-2015, 13:00
Android Süper Parlak LED Cep Feneri Full Apk indir
Süper Parlak LED Cep Feneri Apk indir
Uygulama Bilgisi: Karanlıktan artık korkmayın. Android cep telefonlarınızın flaşlarını süper kullanım olanağı getiren gerçek bir uygulama ile karşınızdayız. Bu uygulamada istediğiniz netlikte ışığı açık kapama olanağınız da bulunmaktadır.
Grafik Kalitesi: Uygulamada led ışık kullanılması ve temasal açık ve net grafikleri kullanım kolaylığı sağlamıştır.
Ses Kalitesi: Uygulama standart uyarı ses desteği içermektedir.
Android Sürüm: Android 1.6 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0