Sponsorlu Bağlantı
android oyunları
Cep Android İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 1-02-2017, 16:39
2017 En Güzel Sevgililer Günü Kartları Bedava indir
En Güzel Sevgililer Günü Kartları Android indir
2017 yılı en çok sevilen Sevgililer Günü kartlarından birisine sahip olarak sizde değer verdiğiniz kişiye önemli ve sizin için seçmiş olduğumuz en güzel ve en güzel sevgililer günü kartlarından oldukça üst düzey bir tasarım olduğu görüyoruz. Birbirinden farklı birçok özellikler barındıran farklı mesajlar ileten oldukça üst düzey tasarımlar tarafından oluşturulmuş 2017 yılına ait Sevgililer Günü için düzenlenmiş olan hediye kartlarını sevdiklerinize paylaşarak bugünün anlam ve önemini değerlendirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-06-2016, 18:59
Classic Theme Emoji Keyboard Android Süper Klavye Uygulaması Full Apk indir
Classic Theme Emoji Keyboard Android Apk indir
Android cihazınızda klasik tema uygulamalarından farklı emojiler kazandırabilecek güzel niteliklere sahip farklı bir tasarım kazanacağınız bir klavye uygulaması bu sayfada sizlerin hizmetinde bulunacaktır.Birbirinden farklı oldukça güzel şekillerde tasarlanmış olan duygusal ifadeler içeriği bulunan süper bir tasarım harikasıdır.Uygulamadan hiçbir ücret talep edilmeyen niteliklere sahip olup standart ses efektleri ile uygulamaların cihaz ses düzeni sağlamaktadır. Siz de yepyeni bir tasarım kazandırmak için aşağıdaki dosyayı ücretsiz olarak cihazlarınıza indirmeniz yeterli olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 111
Tarih: 20-10-2015, 16:55
Android internetsiz Kuran-ı Kerim Uygulaması Apk indir
Android internet gerektirmeyen Kuran-ı Kerim uygulaması apk indir
Uygulama Bilgisi: Yüce dinimizin emirlerinin yazıldığı kutsal kitabımız Kur'an-Kerim'in mobil uygulaması ile karşınızdayız. Uygulamada internete gerek duymadan bizzat cihazınız ile tüm ayet ve surelere ulaşabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Açık ve net grafik tasarıma sahip bir islami uygulama olarak karşımıza çıkan bu uygulama ile dinimizin emirlerini bizzat yerine getirmemiz gerek buyrukları okuyabilirsiniz.
Ses Kalitesi: Uygulamada namaza uyandırma ses desteği ve Kur'andan ayetler okuma ses desteği mevcuttur.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0